Održana edukativna radionica pod nazivom "Volim svoj grad"

U sklopu obilježavanja Dječjeg tjedna Narodna knjižnica-Drniš organizirala je dvodnevnu edukativnu radionicu pod nazivom "Volim svoj grad".

Prvog dana, u prostorijama Dječjeg vrtića Drniš, djeci iz odgojne skupine Ribice čitali smo legende o našem gradu, pričali o povijesti Drniša, krajoliku i znamenitim Drnišanima. Djeca su dobila zadatak da nacrtaju crtež s motivima Drniša od kojih ćemo, drugog dana radionice, napraviti plakat i izložiti ga u Knjižnici. Djeca su bila vrlo kreativna, a neki od njih su napravili više crteža.

Kako je izgledalo stvaranje plakata s motivima našeg grada pogledajte u galeriji fotografija.

Više fotografija pogledajte na Facebook stranici Narodne knjižnice-Drniš OVDJE.