Programi za djecu u Narodnoj knjižnici-Drniš

Od 12. studenog, Narodna knjižnica Drniš organizira nove programe za djecu od 4-7 godina starosti:

UTORAK, 17-17.45 sati PRIČAONICA / BAJKAONICA - čitamo slikovnice, bajke i priče djeci (voditeljice: Tatjana Pamuković i Ana Marin, pomoćne knjižničarke)

SRIJEDA, 17-17.45 sati LET'S SPEAK ENGLISH - tečaj engleskog jezika za djecu (voditeljica: Marija Brkašić Dujmović, mag. engl. jez. i bibliotekarstva)

Svi programi su besplatni.

Noć knjige u Narodnoj knjižnici - Drniš

Tijekom večeri proglasit ćemo i Naj čitatelja u 2018. godini, korisnika koji je tijekom 2018. pročitao najviše knjiga, te će mu tom prilikom biti uručen prigodni poklon i besplatna jednogodišnja članska iskaznica.