Narodna knjižnica-Drniš svojim članovima oprašta zakasninu

Povodom Mjeseca hrvatske knjige, Narodna knjižnica-Drniš od 15.10.2020. do 17.10.2020. organizira akciju oprosta zakasnina za svu nevraćenu knjižnu građu.

Molimo sve korisnike, osobito one s višegodišnjim dugovanjima, da iskoriste ovogodišnju mogućnost oprosta zakasnine.

Radno vrijeme i upute za korisnike

Poštovani korisnici,

od ponedjeljka, 7. rujna 2020. naša knjižnica je za korisnike otvorena prema redovitom radnom vremenu:

• ponedjeljak, srijeda i petak: 8 – 14 h
  • utorak i četvrtak: 8 – 18 h
  • subota: 8 – 12 h

Knjižnica u radu primjenjuje preporuke Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Odluke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, što znači da za korisnike i dalje vrijede mjere zaštite od koronavirusa. Dakle, korisnici moraju dezinficirati ruke na ulazu u knjižnicu, u prostoru knjižnice nositi masku i držati međusobni razmak.

Obavijesti o radu Knjižnice i upute za korisnike mogu se dobiti i na njezinoj Facebook stranici.

Narodna knjižnica-Drniš obustavlja rad s korisnicima na 30 dana

Poštovani korisnici, prema Odluci Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događanja, donesenoj 19. ožujka 2020. godine, Narodna knjižnica-Drniš obustavlja rad s korisnicima na trideset dana.

Zakasnina nastala tijekom toga razdoblja neće biti naplaćena.

Molimo članove i korisnike za razumijevanje!

Obavijest o novim mjerama suzbijanja bolesti uzrokovane korona virusom

Poštovani korisnici, od 16. ožujka 2020., a u skladu s novim mjerama suzbijanja bolesti uzrokovane korona virusom, Narodna knjižnica-Drniš radit će samo za povrat i posudbu knjižnične građe i to u vremenu od 8 -12 sati.

Čitaonica će biti zatvorena, a do daljnjega neće biti moguća ni upotreba računala.

Odgađaju se sva predviđena događanja, aktivnosti i radionice.

U skladu s preporukama Epidemiološke službe Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo molimo korisnike da ne dolaze u knjižnicu ako imaju respiratornih tegoba.

Svi koji knjige trebaju vratiti u sljedeća dva tjedna, rok posudbe produžen je na 30.3.2020. godine.

O svim promjenama ove odluke obavještavati ćemo Vas putem naših mrežnih stranica.

Molimo članove i korisnike za razumijevanje!