Noć knjige u Narodnoj knjižnici - Drniš

Tijekom večeri proglasit ćemo i Naj čitatelja u 2018. godini, korisnika koji je tijekom 2018. pročitao najviše knjiga, te će mu tom prilikom biti uručen prigodni poklon i besplatna jednogodišnja članska iskaznica.

Narodna knjižnica-Drniš svojim članovima oprašta zakasninu

Obavještavamo naše korisnike kako povodom

Noći knjige, 23.04.2019.

Narodna knjižnica-Drniš svojim korisnicima neće naplaćivati zakasninu.

Stoga molimo sve korisnike, posebice one s višegodišnjim dugovanjima, da iskoriste ovogodišnju mogućnost oprosta zakasnine jer naše police i novi čitatelji željno iščekuju vraćene knjige.

Obavijest svim dužnicima Grada Drniša i njegovih proračunskih korisnika

Grad Drniš, zajedno sa svojim proračunskim korisnicima je imao otvoren račun za financijsko poslovanje u Splitskoj banci d.d. Kako se Splitska banka d.d. pripojila OTP banci d.d. 1.12.2018. godine, promijenio se i uplatni račun Grada Drniša i svih njegovih proračunskih korisnika koji posluju preko računa gradske riznice, među kojima je i Narodna knjižnica - Drniš.

Novi uplatni račun Grada Drniša u OTP banci d.d. je:

IBAN: HR3424070001809500006.

Za sve dodatne informacije molimo Vas kontaktirajte nas na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na telefon + 385 22 888 836.