Obavijest svim dužnicima Grada Drniša i njegovih proračunskih korisnika

Grad Drniš, zajedno sa svojim proračunskim korisnicima je imao otvoren račun za financijsko poslovanje u Splitskoj banci d.d. Kako se Splitska banka d.d. pripojila OTP banci d.d. 1.12.2018. godine, promijenio se i uplatni račun Grada Drniša i svih njegovih proračunskih korisnika koji posluju preko računa gradske riznice, među kojima je i Narodna knjižnica - Drniš.

Novi uplatni račun Grada Drniša u OTP banci d.d. je:

IBAN: HR3424070001809500006.

Za sve dodatne informacije molimo Vas kontaktirajte nas na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na telefon + 385 22 888 836.

GORAN BLAŽEVIĆ: SOLIDARITY WALK 4 KM/H - 3300 kilometara pješice po izbjegličkoj ruti

Putopisno predavanje pod nazivom "Solidarity Walk 4km/h" donosi priču o putovanju pješice dugom preko 3300 kilometara. Krajem 2016. godine Goran Blažević krenuo je na petomjesečni put tijekom kojeg je hodao od Petre u Jordanu do rodnog Umaga, noseći poruku mira i solidarnosti.

Iskustva sa svog pješačenja pretočio je u knjigu pod nazivom "Svilim". Namjera mu je bila pratiti puteve po kojima su se kretale izbjeglice iz Sirije i Iraka. Prehodao je Jordan, Palestinu, Izrael, Cipar, Tursku, Grčku, Makedoniju, Albaniju, Crnu Goru i Hrvatsku, pješačeći do Umaga.

Putopisno predavanje "Solidarity Walk 4 km/h" bit će popraćeno fotografijama i zanimljivim video zapisima s Goranovog putovanja.

Narodna knjižnica-Drniš svojim članovima oprašta zakasninu

Povodom Mjeseca hrvatske knjige Narodna knjižnica-Drniš organizira

15.10. - 18.10.2018.

akciju oprosta zakasnina na svu nevraćenu knjižnu građu.

Stoga molimo sve korisnike, posebice one s višegodišnjim dugovanjima, da iskoriste ovogodišnju mogućnost oprosta zakasnine jer naše police i novi čitatelji željno iščekuju vraćene knjige.

Od 3. rujna knjižnica prelazi na zimsko radno vrijeme

Od ponedjeljka, 03. rujna Narodna knjižnica - Drniš prelazi na zimsko radno vrijeme:

• Ponedjeljak, srijeda i petak: od 08:00 do 14:00 sati
  • Utorak, četvrtak: od 08:00 do 14:00 te od 15:00 do 18:00 sati