Narodna knjižnica-Drniš obustavlja rad s korisnicima na 30 dana

Poštovani korisnici, prema Odluci Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događanja, donesenoj 19. ožujka 2020. godine, Narodna knjižnica-Drniš obustavlja rad s korisnicima na trideset dana.

Zakasnina nastala tijekom toga razdoblja neće biti naplaćena.

Molimo članove i korisnike za razumijevanje!

Obavijest o novim mjerama suzbijanja bolesti uzrokovane korona virusom

Poštovani korisnici, od 16. ožujka 2020., a u skladu s novim mjerama suzbijanja bolesti uzrokovane korona virusom, Narodna knjižnica-Drniš radit će samo za povrat i posudbu knjižnične građe i to u vremenu od 8 -12 sati.

Čitaonica će biti zatvorena, a do daljnjega neće biti moguća ni upotreba računala.

Odgađaju se sva predviđena događanja, aktivnosti i radionice.

U skladu s preporukama Epidemiološke službe Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo molimo korisnike da ne dolaze u knjižnicu ako imaju respiratornih tegoba.

Svi koji knjige trebaju vratiti u sljedeća dva tjedna, rok posudbe produžen je na 30.3.2020. godine.

O svim promjenama ove odluke obavještavati ćemo Vas putem naših mrežnih stranica.

Molimo članove i korisnike za razumijevanje!

Programi za djecu u Narodnoj knjižnici-Drniš

Od 12. studenog, Narodna knjižnica Drniš organizira nove programe za djecu od 4-7 godina starosti:

UTORAK, 17-17.45 sati PRIČAONICA / BAJKAONICA - čitamo slikovnice, bajke i priče djeci (voditeljice: Tatjana Pamuković i Ana Marin, pomoćne knjižničarke)

SRIJEDA, 17-17.45 sati LET'S SPEAK ENGLISH - tečaj engleskog jezika za djecu (voditeljica: Marija Brkašić Dujmović, mag. engl. jez. i bibliotekarstva)

Svi programi su besplatni.