Narodna knjižnica - Drniš, Liga protiv raka Grada Drniša i Udruga žena sv. Roko organiziraju Uskrsnu radionicu decoupage tehnike

Uoči Uskrsa, kao dio Uskrsnih programa koje organiziraju Narodna knjižnica - Drniš, Liga protiv raka Grada Drniša i Udruga žena sv. Roko u prostorijama Narodne knjižnice - Drniš održati će se radionica "Uskrsni decoupage".

U ponedjeljak i utorak - 19. i 20. ožujka 2018. s početkom u 17 sati moći ćete naučiti kako se ukrašavaju jaja ovom zanimljivom tehnikom. Ukrašena jaja donirati će se Caritasu Župe Presvetog imena Isusova Miljevci.

Sav pribor za rad (jaja od stiropora, kistove, ljepila, lakove, salvete i sl.) osiguravaju organizatori.

Radionica je besplatna.

Narodna knjižnica - Drniš, 19. i 20. ožujka 2018. u 17 sati.