Obavijest o novim mjerama suzbijanja bolesti uzrokovane korona virusom

Poštovani korisnici, od 16. ožujka 2020., a u skladu s novim mjerama suzbijanja bolesti uzrokovane korona virusom, Narodna knjižnica-Drniš radit će samo za povrat i posudbu knjižnične građe i to u vremenu od 8 -12 sati.

Čitaonica će biti zatvorena, a do daljnjega neće biti moguća ni upotreba računala.

Odgađaju se sva predviđena događanja, aktivnosti i radionice.

U skladu s preporukama Epidemiološke službe Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo molimo korisnike da ne dolaze u knjižnicu ako imaju respiratornih tegoba.

Svi koji knjige trebaju vratiti u sljedeća dva tjedna, rok posudbe produžen je na 30.3.2020. godine.

O svim promjenama ove odluke obavještavati ćemo Vas putem naših mrežnih stranica.

Molimo članove i korisnike za razumijevanje!