NAJAVA: Narodna knjižnica-Drniš i Udruga žena sv. Roko organiziraju Radionicu foto transfera (prijenos foto ispisa na drvenu podlogu)

Koliko ste puta gledali neke lijepe predmete na kojima su bili vidljivi motivi ili fotografije koje su vam oduzimale dah i uvijek ste se pitali kako bi tako nešto i sami mogli napraviti. Odgovor je, jednostavno! Sve što vam je potrebno za ovu tehniku možete naučiti na Radionici foto transfera koja će se održati 24. i 25. studenoga 2016. u prostorijama Narodne knjižnice-Drniš s početkom u 18 sati.

Sav potreban materijal (kistove, ljepila, ukrase, drvene kutije, tacne i sl.) za rad osiguravaju organizatori, a prihod od prodaje izrađenih predmeta ići će u humanitarne svrhe.

Polaznici radionice mogu donijeti svoje predmete koje će ukrasiti po svom izboru i naravno gotove ponijeti kući. Ako je moguće sa sobom ponijeti sušilo za kosu (zbog ubrzavanja procesa) i dobru volju, sve ostalo je osigurano.

Vidimo se na radionici!