NAJAVA: Predstavljanje knjiga "Čudo u crkvici Gospe od Samostana" i "Na vrhovima prema nebu"

Ante Krstulović održat će u petak, 10. svibnja, u 19 sati u Narodnoj knjižnici-Drniš predstavljanje svojih knjiga: "Čudo u crkvici Gospe od Samostana" i "Na vrhovima prema nebu".

Knjiga "Čudo u crkvici Gospe od Samostana" Ante Krstulovića, glumca i pisca, putovanje je vlastitom nutrinom i stvarno putovanje stazama Camina. O tom poznatom hodočasničkom putu pisali su mnogi. No, osobno iskustvo je uvijek novo, neponovljivo.

U knjizi "Na vrhovima prema nebu" autor piše o svojim odlascima na Dinaru, Mosor, Kozjak, Svilaju i druge planine u Dalmaciji, ali to nije priča samo o planinarenju nego je i intimno putovanje kroz labirint uma i duše.