"Bolji Internet počinje s tobom" - izložba dječjih radova povodom Dana sigurnijeg Interneta

Povodom Dana sigurnijeg Interneta, 6.2.2018. godine, u organizaciji Osnovne škole Antuna Mihanovića Petropoljskog i Narodne knjižnice - Drniš možete vidjeti izložbu dječjih radova na temu "Bolji Internet počinje s tobom".

Naime, već duži niz godina Dan sigurnijeg Interneta obilježava se drugog dana, drugog tjedna, drugog mjeseca u godini, a u Hrvatskoj se provodi pod vodstvom Centra za sigurniji Internet.

Učeničke radove izradili su učenici od 1. do 8. razreda iz Vijeća učenika Područnih škola Oklaj, Gradac i Drinovci pod vodstvom pedagoginje Antonije Šindilj. Cilj izložbe je osvijestiti učenike da je njihova uloga u kreaciji boljeg i sigurnijeg Interneta velika jer svakim pozitivnim komentarom ili akcijom promoviraju zdrav način internetske komunikacije.

U ponedjeljak 19.2.2018. godine u 12.30 sati učenici 5.b razreda pogledat će izložbu i sudjelovati u pedagoškoj radionici o Internetskoj sigurnosti i bontonu.