Završen projekt "Crvenkapa i pregača tkana"

U Narodnoj knjižnici – Drniš održan je završetak projekta "Crvenkapa i pregača tkana" promocijom kataloga i bojanke. Hvala svima koji ste se odazvali, a posebno hvala svim partnerima, sudionicima i suradnicima: Gradskom muzeju Drniš, Pučkom otvorenom učilištu Drniš i Udruzi žena "Sveti Roko".

Hvala Ministarstvu kulture i medija Republike Hrvatske na pokroviteljstvu, a Radio Drnišu na medijskome praćenju.

Katalog i bojanka dostupni su knjižnici i muzeju.

Na promociji su nam se pridružili i gosti iz Šibenika, članovi Ogranka Matice hrvatske u Šibeniku, a njihova predsjednica Zdenka Bilušić predstavila je posljednji broj časopisa Osvit.