Akcija povodom obilježavanja Međunarodnog dana darivanja knjiga

Narodna knjižnica - Drniš ove se godine priključila obilježavanju Međunarodnog dana darivanja knjiga te će od 15 do 20 veljače 2021. organizirati prikupljanje slikovnica i knjiga za djecu pod geslom: Čitam, dam, sretan sam - svoju knjigu daruj, tuđe srce obraduj!

Prikupljene slikovnice i knjige za djecu darovat ćemo Dječjem vrtiću Drniš - područnom odjeljenju Drinovci.

Pozivamo djecu i odrasle da se pridruže ovoj akciji darivanja knjiga i slikovnica. Darujte nove ili očuvane slikovnice/knjige za djecu koje ste pročitali i prerasli te ih poklonite nekom drugom malom „knjigoljupcu“.