"Imam pravo"- radionica o pravima djece za djecu predškolske dobi

I ove godine Narodna knjižnica-Drniš sudjeluje svojim programskim sadržajima i aktivnostima za djecu u obilježavanju Dječjeg tjedna.

Budući da je ove godine naglasak na obilježavanju 30. godišnjice Konvencije UN-a o pravima djeteta, kroz naše aktivnosti želimo djecu upoznati s njihovim pravima, objasniti im zašto su ona važna, te kako ih mogu primijeniti u životu.

U ponedjeljak, 07. listopada u prostorijama Narodne knjižnice organizirana je u suradnji s Dječjim vrtićem Drniš prigodna radionica za djecu predškolske dobi pod nazivom "Imam pravo". Cilj radionice bio je na zabavan način, kroz razgovor i izradu plakata, približiti našim predškolcima koncept dječjih prava te njihovu važnost.

Atmosferu s radionice možete pogledati u galeriji fotografija na Facebook stranici Narodne knjižnice - Drniš.