U Narodnoj knjižnici-Drniš održana dvodnevna radionica "Uskrsni decoupage"

Uoči nadolazećeg blagdana Uskrsa proteklog je tjedna u prostoru Narodne knjižnice-Drniš održana dvodnevna radionica ukrašavanja jaja decoupage tehnikom. Dvodnevna radionica u organizaciji Udruge žena sv. Roko, Narodne knjižnice-Drniš i Lige protiv raka Grada Drniša ispunila je sva očekivanja organizatora.

Radionicu, koja je bila potpuno besplatna, polazilo je 30-ak naših sugrađana svih dobnih uzrasta. Tako je u decoupage tehnici izrađeno preko 150 jaja, ali i nekoliko ukrasnih predmeta.

Moto ove radionice je bio: "Probaj, Izradi i Ponesi".

Svi koji su to željeli i mogli doći, ukrasili su jaja i ukrasne predmete te ih ponijeli kući za uspomenu.