U Narodnoj knjižnici - Drniš održana dvodnevna radionica izrade Božićnih ukrasa

Prostor Narodne knjižnice - Drniš proteklog je tjedna bio gotovo pretijesan kako bi primio sve one koji su došli izrađivati Božićne ukrase. Dvodnevna radionica u organizaciji Udruge žena sv. Roko, Narodne knjižnice - Drniš i Lige protiv raka Grada Drniša ispunila je sva očekivanja organizatora.

Tako je u decoupage tehnici izrađeno oko 200 kuglica i zvončića, ali i 50-ak ukrasnih predmeta u kombinaciji foto transfer i decoupage tehnike.

Rezultati radionice – kuglice, zvončići i baloni, kutije i drugi ukrasni predmeti – prodavat će se na Božićnom sajmu koji će se održati 16. i 17. prosinca, na Poljani. Sav prikupljeni prilog ići će Ligi protiv raka Grada Drniša.

Svi radovi koji su izrađeni i na prethodnim radionicama u organizaciji Narodne knjižnice-Drniš donirani su Ligi protiv raka Grada Drniša.

Pozivamo sve koji mogu da se odazovu i kupnjom Božićnog ukrasa ili ukrasnog predmeta pomognu radu Lige.

Ujedno, hvala svima koji su sudjelovali na ovim radionicama i tako simboličnim prilogom nekome pomogli.

Zbog velikog interesa polaznika organizirati ćemo i u sljedećoj godini radionice s novim zanimljivim tehnikama te razne tematske radionice.