U Narodnoj knjižnici - Drniš održana dvodnevna radionica foto transfera

U prepunoj Knjižnici 40-ak naših sugrađana je foto transfer tehnikom prethodna dva dana stvaralo razne ukrasne i uporabne predmete. Tako su u dva dana polaznici radionice naučili osnove foto transfer tehnike, odnosno prijenos foto ispisa na drvenu podlogu. Rezultati radionice - tacne, daščice, kutije i drugi ukrasni i uporabni predmeti - prodavat će se na Božićnom sajmu. Sav prikupljeni prilog ići će u dobrotvorne svrhe.

Radionicu je organizirala Udruga žena Sv. Roko u suradnji s Narodnom knjižnicom - Drniš.

Povedeni interesom za ovakvim i sličnim radionicama najavljujemo i sljedeću koja će se održati u prostorijama Narodne knjižnice-Drniš 30.11. i 1.12.2016. s početkom u 18 sati. Riječ je o dvodnevnoj radionici izrade božićnih ukrasa u decoupage tehnici. Radionicu organiziraju Liga protiv raka Grada Drniša, Udruga žena sv. Roko i Narodna knjižnica-Drniš.

Atmosferu i radove s radionice foto transfera pogledajte u galeriji fotografija.