U Narodnoj knjižnici-Drniš održana dvodnevna Decoupage radionica

U sklopu Drniškog kulturnog ljeta održana je dvodnevna Decoupage radionica koju su organizirale Narodna knjižnica-Drniš i Udruga žena sv. Roko. Veliki interes polaznika za ovu radionicu i drugu večer ispunio je radni prostor naše Knjižnice. Druga večer pokazala je da su polaznici već ovladali osnovama decoupage tehnike i prezentirali su svu svoju kreativnost. Tako je nastao veliki broj ukrasnih i uporabnih predmeta koji će zasigurno uljepšati prostor ili razveseliti nekoga kao poklon.

Zbog velikog interesa polaznika Narodna knjižnica-Drniš i Udruga žena sv. Roko oraganizirati će tijekom godine tematske decoupage radionice te decoupage radionice za djecu.

Vidimo se najesen, a do tada "dekupažirajte"!

Atmosferu i radove s radionice pogledajte u galeriji fotografija.