Dobrodošli u Narodnu knjižnicu - Drniš!

Ljetno radno vrijeme (od 1. srpnja)

• PON, SRI, ČET, PET: 08:00 - 14:00 h

• UTO: 11:00 - 19:00 h

• SUB: zatvoreno

Predstavljen 4. broj časopisa DRNIŠKI LIBAR

Predstavili smo 4. broj časopisa DRNIŠKI LIBAR, nažalost, bez publike.

Časopis je godišnjak drniškog ogranka Matice hrvatske koji objavljuje teme iz područja kulture, povijesti i umjetnosti. Isto tako u njemu se kroničarski prate društveno kulturna zbivanja te važnije obljetnice.

U 4. broju objavili smo sljedeće tekstove:

• Kronike: Kuga ili covid, ponavlja li se povijest?; 60 godina Gradskog muzeja Drniš
  • Iz zbilje ... iz prošlosti: Vojno-redarstvena operacija Oluja na drniškom području; Franjevački doprinos kulturi drniškog kraja; O nekim demografskim pokazateljima drniškog kraja
  • Poetske i prozne tekstove

Po svoj primjerak možete doći u Knjižnicu (svaki dan za vrijeme radnog vremena Knjižnice).

Časopis je dostupan i u digitalnom obliku koji je dostupan na Facebook stranici Narodne knjižnice - Drniš OVDJE.

Novi naslovi u našoj ponudi